Audi e-tron
S quattro 503hv / ACC / B&O / Timanttinahat / Digital LED / HUD / Keyless / 23" ja 21" vanteet. *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 155 000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
39 900 € 496 €/kk
7 900 € 120 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 17.10.2013 |
| Mittarilukema | 267 500 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | KMN-603 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 84 kW |
| Päästöt | 102 g/km |
| Kulutus | 3.9 l/100km |
| Huippunopeus | 190 km/h |
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° Huoltokirja
° Jakohihna vaihdettu 235tkm/vm.2024
° Automaattivaihteisto Powershift 6-vaihteinen
° Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
° Automaattinen ilmastointi ECC
° Dynamic alusta madallettu 10mm
° Start/Stop -järjestelmä
° Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
° Lämmitettävät etuistuimet
°Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
° Vakionopeudensäädin
° Ajotietokone
° Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
° Sähköpeilit
° Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
° Ohjauspyörä nahkaa 3-puolainen. (V70,S80,XC70)
° Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
° Volvo Sensus 5" värinäytöllä
° Audio Performance, 1-CD, 2x25W
° Kahdet renkaat
° 2xavaimet
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Tähän autoon saatavilla lisäturva
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Tutustu koko valikoimaamme www.RealCars.fi
Eikö valikoimasta löytynyt juuri sinulle sopivaa autoa? Ota yhteyttä niin etsitään juuri sinulle sopiva yksilö!
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
7 900 € 120 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 17.10.2013 |
| Mittarilukema | 267 500 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | KMN-603 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 84 kW |
| Päästöt | 102 g/km |
| Kulutus | 3.9 l/100km |
| Huippunopeus | 190 km/h |