Audi e-tron
S quattro 503hv / ACC / B&O / Timanttinahat / Digital LED / HUD / Keyless / 23" ja 21" vanteet. *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 155 000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
39 900 € 496 €/kk
12 900 € 179 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2018 |
| Käyttööottopäivä | 15.12.2017 |
| Mittarilukema | 403 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | LRC-551 |
| Korimalli | Tila-auto |
| Tehot | 110 kW |
| Päästöt | 172 g/km |
| Kulutus | 6.6 l/100km |
| Huippunopeus | 179 km/h |
Retkeilykäyttöön rakennettu neliveto "portteri" 5-paikkaiseksi rekisteröitynä.
Led valot
Webasto
Vetokoukku
Invertteri
Jääkaappi, kaasu / sähkö
LED lisävalo
2 x renkaat ja vanteet
*Vaihto / Rahoitus*
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
12 900 € 179 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2018 |
| Käyttööottopäivä | 15.12.2017 |
| Mittarilukema | 403 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | LRC-551 |
| Korimalli | Tila-auto |
| Tehot | 110 kW |
| Päästöt | 172 g/km |
| Kulutus | 6.6 l/100km |
| Huippunopeus | 179 km/h |