Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
7 200 € 112 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2010 |
| Käyttööottopäivä | 11.05.2010 |
| Mittarilukema | 463 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | VVE-669 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 125 kW |
| Päästöt | 163 g/km |
| Kulutus | 6.2 l/100km |
| Huippunopeus | 216 km/h |
Rahoitustarjous alk. 2,99%+kulut! Vaatii hyväksytyn luottopäätöksen.
° AMG-paketti
° Suomi-auto
° Huoltokirja
° Panoraamakatto
° Puolinahka sisusta
° Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
° Kahdet renkaat
° Xenon-ajovalot
° Ajonvakautusjärjestelmä
° CD-soitin
° Monitoimiohjauspyörä
° Luistonestojärjestelmä
° Sähkökäyttöiset ikkunat
° Sähköpeilit
° Sähkötoiminen takaluukku
° Penkinlämmittimet edessä
° 1xavain
° Isofix-valmius
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
7 200 € 112 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2010 |
| Käyttööottopäivä | 11.05.2010 |
| Mittarilukema | 463 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | VVE-669 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 125 kW |
| Päästöt | 163 g/km |
| Kulutus | 6.2 l/100km |
| Huippunopeus | 216 km/h |