Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
4 900 € 85 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2010 |
| Käyttööottopäivä | 16.03.2010 |
| Mittarilukema | 221 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | VBZ-255 |
| Korimalli | Porrasperä |
| Tehot | 108 kW |
| Päästöt | 182 g/km |
| Kulutus | 7.7 l/100km |
| Huippunopeus | 204 km/h |
Tämän ja monet muut valikoimamme autot saat nyt kätevästi kotiintoimitettuna!
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° Suomi-auto
° Vetokoukku
° Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
° 2 X hyvät Renkaat, talvelle nastat
° Ilmastointi: Automaattinen
° Xenon-valot
° Vakionopeudensäädin
° Penkinlämmittimet
° Sähköikkunat
° Sähköpeilit
° 1xavain
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Tähän autoon saatavilla lisäturva
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
4 900 € 85 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2010 |
| Käyttööottopäivä | 16.03.2010 |
| Mittarilukema | 221 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | VBZ-255 |
| Korimalli | Porrasperä |
| Tehot | 108 kW |
| Päästöt | 182 g/km |
| Kulutus | 7.7 l/100km |
| Huippunopeus | 204 km/h |