Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
9 900 € ALV väh. 143 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2014 |
| Käyttööottopäivä | 23.06.2014 |
| Mittarilukema | 316 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | ILS-225 |
| Korimalli | Pitkä - Korkea |
| Tehot | 74 kW |
| Päästöt | 186 g/km |
| Kulutus | 7 l/100km |
| Huippunopeus | 145 km/h |
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Huoltokirja
° Juuri huollettu
° ALV-vähennyskelpoinen
° Vetokoukku
° ajonaikainen Webasto
° LED.lisävalopaneeli
° Valaistu tavaratila
° Pariovet ikkunalla
° Vanerointi tavaratilan seinissä
° Vanerointi tavaratilan lattiassa
° Lämmitettävä tuulilasi
° Penkin lämmitin kuljettajalle
° ilmastointi-manuaalinen
° Vakionopeudensäädin
° Pysäköintitutka edessä ja takana
° Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoilulla
° Ilmastointi, manuaalinen
° Keskuslukitus, kaukosäätöinen
° Sähköpeilit taittotoiminnolla
° Sähköikkunat
° Äänentoistojärjestelmä ( Radio + CD + USB + AUX audio-liitäntä )
° 12V latauspistoke
° Sumuvalot
° Ajotietokone
° Kahdet renkaat/vanteet
° 2 x avain
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset, ohjelmoinnit ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Tutustu koko valikoimaamme www.RealCars.fi
Eikö valikoimasta löytynyt juuri sinulle sopivaa autoa? Ota yhteyttä niin etsitään juuri sinulle sopiva yksilö!
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
9 900 € ALV väh. 143 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2014 |
| Käyttööottopäivä | 23.06.2014 |
| Mittarilukema | 316 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | ILS-225 |
| Korimalli | Pitkä - Korkea |
| Tehot | 74 kW |
| Päästöt | 186 g/km |
| Kulutus | 7 l/100km |
| Huippunopeus | 145 km/h |