Audi e-tron
S quattro 503hv / ACC / B&O / Timanttinahat / Digital LED / HUD / Keyless / 23" ja 21" vanteet. *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 155 000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
39 900 € 496 €/kk
67 900 € 825 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2016 |
| Käyttööottopäivä | 22.06.2016 |
| Mittarilukema | 120 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | RSL-633 |
| Korimalli | Coupé |
| Tehot | 331 kW |
| Päästöt | 194 g/km |
| Kulutus | 8.3 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |
Tämän ja monet muut valikoimamme autot saat nyt kätevästi kotiintoimitettuna!
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° Hienokuntoinen Suomi-auto
° M Sport etuistuimet
° M Competition paketti
° M alusta
° Vakionopeudensäädin
° Navigointi professional
° Head-up display
° 2 alue automaatti-ilmastointi
° Xenon ajolvalot
° Parkkitutkat eteen ja taakse
° Harman / Kardon äänentoisto
° Nahka / kangasverhoilu
° Lämmitettävät etuistuimet
° Valopaketti
° Carbon paketti
° Connected Drive Services
° Remote Services
° Teleservices, - Sos call
° Etuistuinten ristiseläntuki
° ISOFIX -kiinnitykset takana
° Bluetooth audio, - Aux in , - USB
° Sadetunnistin
° Sähkölasit
° Sähköpeilit
° Tummennetut takalasit
° H&R madallusjouset
° 2xavaimet
° 2xrenkaat, yhdet vanteet
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Tähän autoon saatavilla lisäturva
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
67 900 € 825 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2016 |
| Käyttööottopäivä | 22.06.2016 |
| Mittarilukema | 120 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | RSL-633 |
| Korimalli | Coupé |
| Tehot | 331 kW |
| Päästöt | 194 g/km |
| Kulutus | 8.3 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |