Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
12 900 € 179 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2008 |
| Käyttööottopäivä | 19.08.2008 |
| Mittarilukema | 283 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | IOE-668 |
| Korimalli | Porrasperä |
| Tehot | 225 kW |
| Päästöt | 218 g/km |
| Kulutus | 9.1 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |
Tämän ja monet muut valikoimamme autot saat nyt kätevästi kotiintoimitettuna!
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° Huoltokirja
° Navigointijärjestelmä BMW Professional
° Xenon-ajovalot
° Adaptiiviset ajovalot
° Pysäköintitutkat edessä ja takana
° Sadetunnistin
° Avaimeton kulku (Comfort Access)
° Sähkösäätöiset istuimet muistilla (Kuljettajalle)
° Automaattinen ilmastointi
° Suksiluukku
° Ajotietokone
° Comfort Paketti
° Kaukosäätöinen keskuslukitus
° Vakionopeudensäädin
° Audio-sisääntuloliitäntä
° Matkapuhelinvarustus
° Äänentoistojärjestelmä
° Ajonvakautusjärjestelmä
° Isofix-valmius
° Monitoimiohjauspyörä
° Luistonestojärjestelmä
° Sähkökäyttöiset ikkunat
° Sähköpeilit
° Sumuvalot
° Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
° Kahdet renkaat
° Katsastettu 12/2025
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Tähän autoon saatavilla lisäturva
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Tutustu koko valikoimaamme www.RealCars.fi
Eikö valikoimasta löytynyt juuri sinulle sopivaa autoa? Ota yhteyttä niin etsitään juuri sinulle sopiva yksilö!
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
12 900 € 179 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2008 |
| Käyttööottopäivä | 19.08.2008 |
| Mittarilukema | 283 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | IOE-668 |
| Korimalli | Porrasperä |
| Tehot | 225 kW |
| Päästöt | 218 g/km |
| Kulutus | 9.1 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |