Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
20 990 € 274 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 12.06.2013 |
| Mittarilukema | 251 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | CRX-936 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 190 kW |
| Päästöt | 142 g/km |
| Kulutus | 5.4 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |
Tämän ja monet muut valikoimamme autot saat nyt kätevästi kotiintoimitettuna!
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Rahoitustarjous alk. 2,99% + kulut. Pyydä tarkka laskelma myyjältä haluamallasi kk-erällä. Rahoitus jopa ilman käsirahaa, vaatii hyväksytyn luottopäätöksen!
° M Sport ulkopaketti
° M Sport Sisäpaketti
° Huoltokirja (Sähköinen)
° Harman & kardon äänentoisto
° Panoraama-kattoikkuna
° HUD heijastusnäyttö
° Webasto
° BMW Professional Navigation
° Xenon-ajovalot
° LED-päivävalot
° Adaptiivisiset ajovalot
° Kuolleenkulman varoitin
° Kaistallapito avustin
° Peruutuskamera
° Pysäköintitutkat edessä ja takana
° Sadetunnistin
° Sähkötoiminen takaluukku
° Automaattinen ilmastointi
° Ajotietokone
° Kaukosäätöinen keskuslukitus
° Urheiluistuimet
° Penkinlämmitimet edessä
° Ratinlämmitin
° Comfort Access -avaimeton keskuslukitus ja käynnistys
° Vakionopeudensäädin
° Adaptiivinen M alusta
° Audio-sisääntuloliitäntä
° Matkapuhelinvarustus
° Ajonvakautusjärjestelmä
° Isofix-valmius
° Monitoimiohjauspyörä
° Käynnistyksenesto
° Luistonestojärjestelmä
° Sähkökäyttöiset ikkunat
° Sähköpeilit
° 2xvaimet
° Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
° Kahdet renkaat
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Tutustu koko valikoimaamme www.RealCars.fi
Eikö valikoimasta löytynyt juuri sinulle sopivaa autoa? Ota yhteyttä niin etsitään juuri sinulle sopiva yksilö!
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
20 990 € 274 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 12.06.2013 |
| Mittarilukema | 251 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | CRX-936 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 190 kW |
| Päästöt | 142 g/km |
| Kulutus | 5.4 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |