Audi e-tron
S quattro 503hv / ACC / B&O / Timanttinahat / Digital LED / HUD / Keyless / 23" ja 21" vanteet. *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 155 000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
39 900 € 496 €/kk
17 900 € 238 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2016 |
| Käyttööottopäivä | 17.05.2016 |
| Mittarilukema | 295 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | FOG-402 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 185 kW |
| Päästöt | 139 g/km |
| Kulutus | 6.1 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |
Tämän ja monet muut valikoimamme autot saat nyt kätevästi kotiintoimitettuna!
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
° Adaptiivinen vakionopeudensäädin
° Urheiluistuimet nahka / alcantaraverhoilulla
° Panoraamalasikatto
° Alle taittuva vetokoukku
° LED ajovalot / kaukovaloassistentti
° Digitaalinen mittaristo
° MMI navigointi
° Nopeusrajoitusnäyttö
° Pysäköintitutkat edessä ja takana
° Peruutuskamera
° Sisävalopaketti
° Bluetooth
° Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
° Automaatti-ilmastointi
° Ajotietokone
° Sadetunnistin
° Sähkökäyttöiset ikkunat
° Sähköisesti säädettävät sivupeilit
° Penkinlämmittimet
° Turvatyynyt
° Isofix-valmius
° Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
° Luistonestojärjestelmä
° Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
° Sähköinen huoltokirja
° 2x avain
° 2x renkaat alumiinivanteilla / kesärenkaat uudet Michelin
° Vaihto / Rahoitus
° Rahoitus joustavasti, jopa ilman käsirahaa
° Tähän autoon saatavilla lisäturva
° Kotiintoimitus koko Suomeen
° Varustelemme uuden autosi tarvittaessa juuri toiveidesi mukaisesti. Mahdollisia varusteluja ovat mm. rengas/vannepaketit, ikkunatummennukset ja alustamuutokset
Kysy lisää myyjiltämme 020 7570590
Tutustu koko valikoimaamme www.RealCars.fi
Eikö valikoimasta löytynyt juuri sinulle sopivaa autoa? Ota yhteyttä niin etsitään juuri sinulle sopiva yksilö!
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
17 900 € 238 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2016 |
| Käyttööottopäivä | 17.05.2016 |
| Mittarilukema | 295 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | FOG-402 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 185 kW |
| Päästöt | 139 g/km |
| Kulutus | 6.1 l/100km |
| Huippunopeus | 250 km/h |