Tesla Model Y
Long Range Vetokoukulla! *Vaihto / Rahoitus*
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 34 400 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
36 900 € 461 €/kk
7 400 € 114 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 26.04.2013 |
| Mittarilukema | 201 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | YII-420 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 125 kW |
| Päästöt | 121 g/km |
| Kulutus | 5.2 l/100km |
| Huippunopeus | 218 km/h |
Asiallinen Giulietta automaattivaihtein!
2 x renkaat aluvantein
2 x avain
Lohkolämmitin sisähaaralla
Vaihto/ Rahoitus
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 249 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 3.99 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
7 400 € 114 €/kk Rahoituslaskuri
| Vuosimalli | 2013 |
| Käyttööottopäivä | 26.04.2013 |
| Mittarilukema | 201 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | YII-420 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 125 kW |
| Päästöt | 121 g/km |
| Kulutus | 5.2 l/100km |
| Huippunopeus | 218 km/h |